Kış Bahçesi Yeni Modeller

Nisan ayı ile birlikte, cam balkon ve kış bahçesi uygulamalarımızda da kampanya yaptık. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda küçük büyük, modern klasik tarza teras ve balkon restorasyonları, balkon genişletme veya sıfırdan oluşturduğumuz projelerimizi mümkün olduğu kadar hızlı şekilde teslim ediyoruz. Kış bahçesi ve balkon uygulamalarımızda da tıpkı Ankara Teras Kapatma da olduğu gibi en uygun fiyat garantisi… Devamı »

Kış Bahçesi Nasıl Olmalıdır?

Ankara’da aynı zamanda Antalya’yı yaşamak istemez misiniz? Bahçenizde portakal ağacı veya terasınızda şöminenin başında, kahvenizi yudumlarken bir kaç adım ötenizde benjamin çiçekleri ile, mandalina ağacınızın olduğunu bilmek, güneşin keyfini çiçeklerinizle birlikte çıkartmak istemez misiniz? Kış bahçeleri bunu sağlıyor işte… Yılın on iki ayı doğal bir bahçe ortamını, Metropolün orta yerindeki evinize çiçekli bahçenizle bitişik olarak… Devamı »

Kış Bahçesi Malzemeleri

Kış bahçelerinin yapımında farklı modellere ve ihtiyaçlara göre; cam, alüminyum, pvc, ahşap, tente, aydınlatma vb. gibi malzemeler kullanılmaktadır. Günümüzde kış bahçesi modelleri ve uygulanan sistemlere bağlı olarak malzeme seçeneği çoktur. Kullanılacak malzemelerin seçiminde deprem, kar, rüzgâr yüklerinin hesabı, ısıtma, ışıklandırma, gölgelendirme, yalıtım gibi işlevler dikkate alınmalıdır. Bahçenin çatısını veya tabanını oluşturacak direklerin sağlam olmalarına ve… Devamı »

Kış Bahçesi Bitkileri

Kış aylarının belki de en çok aranan rengi yeşildir. Kış aylarının çok kapalı soğuk ve solgun havalarında insanların en çok aradığı yeşil doğal bir ortam sevdası olmuştur. Hem psikolojik hem ruhsal açıdan insanı rahatlatan bu dünyayı çeşitli kış bitkileri evlerinizin önüne ayaklarınızın ucuna kadar getirmektedir. Bu bitkiler daha çok kış şartlarına uyum sağlayabilmesi en önemli… Devamı »

Kış Bahçesi İçin Gerekenler

Kış bahçeleri Ahşap bambu şeklinde tercih edilmekte plastik ve cam şekilleri de yoğun olarak kullanılmaktadır. Doğru bir kış bahçesi oluşturmak için gerekli tertibatın tam olarak sağlanması gereklidir. PVC ya da alüminyum ya da ahşap çerçeveler ve bitkilerin yaşayabilmesi için gereken sıcaklık ortalamalarının oluşması bahçenin en önemli nitelikleri arasında sayılmaktadır. Kış bahçesi oluşturulurken ışığın nereden geldiği… Devamı »

Ankara Kış Bahçesi‎

Teras Kapatma! 3 Taksit Fırsatı Dekoratif Çözümler  Albayrak Yapı Hizmetlerinin, Ankaralılara sunduğu garantili hizmetler içerisinde Teras Kapatma ile birlikte benzersiz kış bahçesi uygulamalarının ayrı bir yeri vardır. Müşterilerimize çok özel ve özgün tasarım ilkelerimizle sunduğumuz ürünler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kış bahçesi fiyatları, kış bahçesi modelleri ve fiyatlar ile ödeme seçenekleri konusunda pazar günü dahil… Devamı »