Ankra Kış bahçesi

Ankara’da Kış Bahçesi uygulamaları giderek yaygınlaşıyor. Kış mevsiminin güzelliklerine evinden bir vitrine bakar gibi bakan insanların tercihi olan kış bahçesi, her geçen gün daha çok rağbet görüyor. Bir çok çeşidi ve zengin tasarıma sahip olan kış bahçesi uygulamalarımızda; alüminyum doğrama – cam ikilisi diyebileceğimiz sistemlerimizin yanında, pimapen, ahşap ve daha değişik malzemelerden oluşan kış bahçeleri ile hizmetinizdeyiz. Yine Ankara Kış Bahçesi olarak, müşteri odaklı olma iddiasıyla, farklı mimari ve kullanım özellikler ile hizmet sunmaya yıllardır devam ediyoruz.

Kış Bahçesi modellerine örnek olarak; Tek eğimli düz çatı, çift eğimli beşik çatı, Viktorya çatılar ve georgian çatı özelliklerinde görüntü tasarımları ile oluşturulan ve kayar çatı ya da kayar tente özelliği olanları sizlere önerebiliriz.

İster yazın, isterse kışın mevsim özelliklerine göre kullanabileceğinizi sistemlerle oluşturulan Kış Bahçesi Çeşitleri bulunmaktadır. Çatısı açılıp kapanabilen kış bahçeleri yanında ön cephesi açılıp kapanabilenleri de alternatifler arasındadır. Firmamız mevsimsel özelliklere göre piyasadaki ağırlıklı konsepti takip eder ve hizmet sunumunda buna da dikkat eder.

Firmamızın temel ilkesi dostlarına gönül rahatlığıyla bizleri referans verebilecek düzeyde, insanlara hizmet sunmaktır. Teras kapatma, kış bahçesi, ahşap ev veya çelik ev gibi yapı uygulamalarında yıllardır sürdürdüğümüz hizmet anlayışından ödün vermiyoruz. Bize güvenen müşterilerimize en kaliteli ve en ekonomik çözümler üretmek görevimizdir…