Elips Biçimli Kış Bahçeleri

Elips biçimli cam bir kış bahçesi ile bir ofis binasının resmine baktığınızda neler hissediyorsunuz? Fotoğrafta görülen, aslında Almanya’daki elips model kış bahçesini de içeren bir çeşit akıllı evin temel bileşenidir. Kış bahçesi, binanın merkezi inşaatı ve dış köşesinde serbest formda bir sağlamış durumda. Göz zevkine de hitap eden bu işlevsel alan bina cephesinde açık bir avantaj sunmaktadır. Kış bahçesinin sağladığı optimal bir görünüm ve ışık şiddeti tüm ofis odaları için elde edilebilir ve böylece ship’s-gövde-oluşturulmuş ana hat, komşu binalar arasında mesafe sağlar.

Ankara Kış Bahçesi uygulamaları, gerek ofis gerekse de evlerde yoğun trafik gürültüsü, havadaki kirleticiler ve araç egzozlarına karşı koruma sağlamak için camdan cephe olarak düşünülmektedir.

Kış bahçesi, yaz aylarında sıcaklığa karşı koruma sağlarken kışın da sıcaklığını koruyarak, iklim kontrolü işlevini yerine getirir. Kış bahçeleri amaç ve dizayn olarak temiz hava ve doğal havalandırma anlamı taşır.

Ankara Kış Bahçesi, Deco Mühendislik güvencesiyle Elips Model Kış Bahçesi uygulamalarını sizlere önermektedir. Ücretsiz keşif ve danışma için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız…